Witamy w Hotelu Royal!

Elegancki, butikowy Hotel Royal otwiera się na Gości odwiedzających Poznań. Położenie w centrum stolicy Wielkopolski to bardzo dogodna lokalizacja – blisko Starego Rynku, dworca kolejowego Poznań Główny i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bogata oferta gastronomiczna, a także niezwykłe zabytki miasta są na wciągnięcie ręki dla naszych Gości. Ponadto w niewielkiej odległości znajdują się także strategiczne obiekty biznesowe.

Obiekt łączy w harmonijny sposób czar historii z nowoczesną aranżacją oraz wysokim standardem wyposażenia wnętrz, zaopatrzonych w szereg udogodnień. W poznańskim hotelu mieści się lobby bar, czynny dla Gości przez całą dobę. Ponadto w budynku mieszczą się dwie sale konferencyjne, posiadające nowoczesny sprzęt multimedialny i klimatyzację. Istnieje możliwość zamówienia cateringu w przerwie kawowej.

Hotel Royal w Poznaniu gwarantuje komfortowe noclegi w przytulnie urządzonych pokojach, kameralną atmosferę oraz atrakcyjne ceny. Obiekt zapewnia obsługę 24/7 lobby baru i recepcji. Dla Klienta organizujemy transport lotniskowy, proponujemy budzenie na życzenie, zapewniamy zawsze świeżą prasę, a także udzielamy informacji turystycznych.

BEZPŁATNE WIFI

BEZPŁATNY PARKING

RECEPCJA i BAR 24/7

Kameralny hotel, do którego chętnie powrócimy

Przemiła obsługa, możliwość troszkę wcześniejszego zakwaterowania po uzgodnieniu z hotelem, przepyszne śniadania, komfortowe pokoje, blisko centrum, świetny dojazd i parking

Anna (Polska)
RECENZJE BOOKING